fbpx
Master Food – це виробництво та доставка здорового, збалансованого харчування, яке готується тільки з натуральних та корисних продуктів.

 

Щодня ми допомагаємо сотням людей зекономити час та сили на шляху до здорового способу життя, систематичного харчування та відмінного самопочуття, адже ми виробляємо та доставляємо вже готові раціони, повністю збалансовані по кількості БЖВ та ккал.

Харчуватися з нами не тільки корисно, але й смачно. В нашому арсеналі близько 500 різних страв, одобрених дієтологом, опрацьованих командою поварів, на чолі з нашим шеф-кухарем.

 

  • Ми використовуємо куряче філе, індичку, яловичину, телятину, лосось, сібас, дорадо, тунець та багато іншого.
    Їх ми не заморожуємо, всі м‘ясні та рибні продукти зберігаються в охолодженному вигляді, завдячи чому вони не встачають всі свої корисні властивості.
  • Добавляємо тільки цільнозернове борошно або борошно з твердих сортів пшениці, випікаємо з вівсяного та рисового борошна.
  • Використовуємо натуральні замінники цукру: стевію та мед.
  • Молочні продукти – творог, молоко, сметану, ми отримуємо напряму від фермерських господарств.

Всі продукти проходять ретельний відбір та строгий контроль якості. Продукцію ми закуповуємо у перевірених постачальників.

Процес приготування раціонів відбувається виключно перед доставкою, тому ми не використовуємо консерванти та іншу хімію, які допомагають готовій їжі зберігатись довгий час.

Після приготування, наші страви пакуються в герметичні контейнери і одразу переходять у відділ логістики, де наші кур‘єри отримують готові маршрути. Це дозволяє нам дотримуватись заявленому інтервалу в 1 годину в 95% доставок.

Щодня ми безперервно працюємо над тим, щоб покращити сервіс, добавляємо нові можливості для клієнтів, покращуємо процес доставки та зручність отримання замовлення.

Спасибі, за те, що довіряєте турботу про своє харчування нам!

 

Наверх